KONSTRUKTORIUS (-Ė) VILNIUJE

Paskelbimo data: 2017-06-05 09:50:03

Darbo vieta

Darbo pobūdis

- Skydinių namų techninio projekto rengimas ArchiCAD programa;
- Projektų derinimas su gamintojais ir užsakovais;
- Medinių pastato konstrukcijų statiniai skaičiavimai;
- Pastato energetinio efektyvumo skaičiavimai;
- Pastatų 3D modeliavimas, projektavimo duombazių tobulinimas ir jų atnaujinimas;
- Dalyvavimas projektų ir gamybos optimizavimo procese.

Reikalavimai

- Darbo 3D projektavimo programomis patirtis;
- Geros anglų kalbos žinios;
- Išsilavinimas statybos inžinerijos arba inžinerinės architektūros srityse;
- Darbštumas, atsakingumas, atidumas.

PRIVALUMAI:
- Gebėjimas dirbti ArchiCAD ar kita BIM projektavimo programa;
- Panašaus darbo patirtis.

Mes jums siūlome

- Asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes;
- Atlyginimą pagal kompetenciją;
- Darbą nuosekliai augančioje, tarptautinėje kompanijoje;
- Draugišką, pozityvų ir ambicingą kolektyvą.

Gyvenimo aprašymą siųskite el.paštu cv@northernbaltic.com arba pildykite anketą mūsų svetainėje.
Kontaktinis asmuo Justina +370 650 90088

Kandidatuoti į šias pareigas