Apie mus

home

Apie Northern Baltic

Esame Norvegijos įmonių grupės ABChus dalis Lietuvoje, savo veiklą statybų sektoriuje vykdanti nuo 2006 m. Mūsų kvalifikuota statybos inžinierių komanda teikia projektavimo paslaugas įmonių grupės viduje.

Mūsų tikslas – ne tik užtikrinti darbuotojų kvalifikaciją ir paslaugų kokybę: siekiame kurti geriausias darbo sąlygas bei palaikyti glaudžius santykius su visais mūsų vykdomos veiklos procesų dalyviais.

Misija – efektyviai naudojant projektavimo įgūdžius atstovauti įmonių grupei, siekiant būti patikimu ir patraukliu prekės ženklu.

Vizija – būti pagrindine inžinerinių paslaugų tiekėja ABC įmonių grupėje.

Vertybės

Mes:

Bendradarbiaujame – esame bendrų tikslų siekianti komanda.
Dalijamės žiniomis, patirtimi, kartu randame geriausius sprendimus bei tikime, kad komandinis darbas yra mūsų įmonių grupės sėkmės variklis.

Gerbiame – mums svarbu ilgalaikių ryšių su darbuotojais, partneriais bei klientais kūrimas, puoselėjimas ir saugojimas, todėl veikiame etiškai, sąžiningai bei atsakingai savo darbuotojų, aplinkos ir visuomenės atžvilgiu.

Siekiame rezultatų – esame iniciatyvūs, veržlūs, orientuoti į efektyvų užduočių įgyvendinimą ir pozityvų rezultatą.

Nuolat tobulėjame – kompetencijų ugdymas ir tobulinimas leidžia atsinaujinti, įgyvendinti prasmingus pokyčius bei užtikrina aukštą mūsų paslaugų kokybę.

home

Norite dirbti pas mus?

Užpildykite anketą

UAB "Northern Baltic"

phone +370 650 90 088

mail info@northernbaltic.com

J.Galvydžio 5-202, 08236 Vilnius, Lietuva


Juridinio asmens kodas: 300550118

PVM mokėtojo kodas: LT100002234819