Apie mus

home

Apie Northern Baltic

Esame Norvegijos įmonių grupės ABChus dalis Lietuvoje. Nuo 2006 m. sėkmingai užsiimame statybos specialistų atranka, įdarbinimu Norvegijoje ir jų administravimu, o įmonėje veikiantis statybos inžinierių padalinys teikia projektavimo paslaugas įmonių grupės viduje.

Mūsų tikslas – ne tik užtikrinti darbo vietų stabilumą ir aukščiausią darbuotojų kvalifikaciją: siekiame kurti geriausias darbo sąlygas bei palaikyti glaudžius santykius su visais mūsų vykdomos veiklos procesų dalyviais.

Misija – taikant optimalius atrankos būdus ir efektyviai naudojant projektavimo įgūdžius atstovauti įmonių grupei, siekiant būti patikimu ir patraukliu prekės ženklu Lietuvos darbo rinkoje.

Vizija – būti pagrindine statybos darbuotojų atrankos ir inžinerinių paslaugų tiekėja ABC įmonių grupėje.

Vertybės

Mes:

Bendradarbiaujame – esame bendrų tikslų siekianti komanda.
Dalijamės žiniomis, patirtimi, kartu randame geriausius sprendimus bei tikime, kad komandinis darbas yra mūsų įmonių grupės sėkmės variklis.

Gerbiame – mums svarbu ilgalaikių ryšių su darbuotojais, partneriais bei klientais kūrimas, puoselėjimas ir saugojimas, todėl veikiame etiškai, sąžiningai bei atsakingai savo darbuotojų, aplinkos ir visuomenės atžvilgiu.

Siekiame rezultatų – esame iniciatyvūs, veržlūs, orientuoti į efektyvų užduočių įgyvendinimą ir pozityvų rezultatą.

Nuolat tobulėjame – kompetencijų ugdymas ir tobulinimas leidžia atsinaujinti, įgyvendinti prasmingus pokyčius bei užtikrina aukštą mūsų paslaugų kokybę.

home

Norite dirbti pas mus?

Užpildykite anketą

UAB "Northern Baltic"

phone +370 650 90 088

mail info@northernbaltic.com

Elektrinės g. 8A, 03150 Vilnius, Lietuva


Juridinio asmens kodas: 300550118

PVM mokėtojo kodas: LT100002234819